Yhteystiedot

Maarakennus Kamara Oy

Y-tunnus: 0722468-0
Osoite: Isokatu 27, 90100 Oulu
Puhelin: 08 311 6115




Henkilökunta

Jari Koponen, Toimitusjohtaja, Insinööri, 040-5408787
jari.koponen@maarakennuskamara.fi


Työmaapäällikot:
Petri Falck, Diplomi-insinööri, 040-5394994
petri.falck@maarakennuskamara.fi

Jouni Soukka, Rakennusmestari, 050-4625397
jouni.soukka@maarakennuskamara.fi

Manu Kemppainen, Rakennusmestari, 040-5242302
manu.kemppainen@maarakennuskamara.fi

Ari Vaarala, Insinööri, 0400-377370
ari.vaarala@maarakennuskamara.fi

Marko Dahlgren, Insinööri, 0400-228587
marko.dahlgren@maarakennuskamara.fi


Huolto ja varasto:
Rauno Vuorinen, 040-7437708
rauno.vuorinen@maarakennuskamara.fi

Sihteeri:
Pirkko Leppänen, 08 311 6115
pirkko.leppanen@maarakennuskamara.fi
 

 

Sijaintimme


Näytä suurempi kartta

Lähetä meille viestiä.

Lähetä viesti tämän yhteydenottolomakkeen avulla.